En löstagbar skål på fot i 800 silver, rikt dekorerad, höjd 43, diameter 36 cm. Vikt totalt 1893 gram.
Smärre slitage, smärre bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10