EINO RUUTSALO, olja på duk, signerad och daterad 1959.
"Vinterlandskap", 70 x 100 cm.
Åldersrelaterat slitage.
"Happy days are here again", Lahtis konstmuseum, 15.9 1990-14.2. 1991.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
500 EUR