ERNST IOSIPOVITCH NEIZVESTNY, etsning, signerad, numrerad 5/20.
"Heart of mankind", 1974. Plåtstorlek 32 x 64,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK