NILS JONSSON, sideboard, "Trento", Hugo Troeds Bjärnum.
Brännmärkt "Troeds modell Trento Design Nils Jonsson Made in Sweden Bra Bohag". Fanerat med teak. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Bredd 190 cm, djup 45, höjd 80 cm.
Märken. Repor. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.