5 dessert-/ glasskedar, längd 13 cm Två olika modellers mockaskedar, 6 st av vardera, längd ca 10 cm. Två små serveringsgafflar, längd 10,5 cm.
Smärre slitage. 3 delar med emaljskador
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10