Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1195775
Bengt Lindström
(1925-2008)
Bengt lindstrÖm, mapp med 4 litografier samt bok. signerade och numrerade. 30/200.

BENGT LINDSTRÖM, mapp med 4 litografier samt bok. Signerade och numrerade. 30/200.

"Vikingahövding", "Man och kvinna", "Mor och barn", Blå bärsärk". Bladstorlek ca 24,5 X 29,5 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK