BARPALLAR, 4 st, Thonet-stil, 1900-talets andra hälft.

Böjträ med sits av fransk rotting. Sitthöjd ca 67, diameter ca 37 cm.

Slitage, märken, fläckar. Fläckar av vit färg. Två av pallarna något ostadiga. Lagningar.

Utropspris
3 000 SEK