GUNNAR BRUSEWITZ, blandtekniker, 2 stycken, samramade, signerade Brusewitz och daterade -64.
"Coto Donana", dagermått ca 6,5 x 13 respektive ca 8,5 x 22 cm.
Gulnad. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK