Konst Grafik
1196716
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, färglitografi, signerad 16/100.

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, färglitografi, signerad 16/100.

Utan titel. Bladstorlek 75 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Inkommande transporter Geijersgatan
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 300
598
664
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
7 dec 12:44
6 300 SEK
7 dec 12:41
6 100 SEK
7 dec 12:41
6 000 SEK
7 dec 12:38
5 900 SEK
7 dec 12:38
5 700 SEK