Konst Modern svensk konst
1196779
Albert Johansson
(1926-1998)
Albert johansson, färgetsning, signerad albert johansson med blyerts. ea.

ALBERT JOHANSSON, färgetsning, signerad Albert Johansson med blyerts. EA.

Abstrakt komposition. Med dedikation. Plåtmått 69 x 92 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T41
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
190
211
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 dec 12:42
2 000 SEK
2 dec 13:49
1 800 SEK
1 dec 20:50
350 SEK
1 dec 20:09
300 SEK