EBENEZER COKER, salver, silver, London 1765.

Rund, på tre fötter, genombrutet brätte med kinesiserande mönster. Undertill crest. Diameter 19 cm, vikt 310 gram.

Slitage, repor.

Utropspris
300 EUR