Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1197385
Max Papart
(1911-1994)
Max papart, carborundum och kollage, signerad, numrerad 96/250.

MAX PAPART, carborundum och kollage, signerad, numrerad 96/250.

"Composition avec personnages", bladstorlek 32 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR