Skåp fanerat med teak. Intedningmed hyllplan och lådor. Fyra lådor. Benställning av ek. Längd 142, djup 42, höjd 133 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Fläckar. Fanerskador på sidstyckena.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10