Konst Modern svensk konst
1197959
CARL MAGNUS, olja på duk, signerad och daterad -72-73
Carl magnus, olja på duk, signerad och daterad -72-73.

Trappkomposition. Ca 54 x 65 cm.

Mindre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T27
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
211
235
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
6 dec 15:30
2 200 SEK
6 dec 15:30
2 200 SEK
3 dec 0:16
2 000 SEK
2 dec 20:27
1 500 SEK
1 dec 19:02
1 000 SEK