Byrå fanerad med mahogny. Insvängd front, fyra lådor, beslag av mässing. Märkt med etikett på bakstycket: "Blomstermåla 54/ 186". Bredd 70, djup 41, höjd 83 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.