LARS HILLERSBERG, handkolerad litografier/collage, 4 st, signerade och numrerade 15/300.
"Cut Art", "Cach Art", "Chic Art". "Dead art". Bladstorlek 32 x 43 cm.
Oramad. Veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK