PÄIVI LEMPINEN, torrnål och akvatint, 3 blad, signerade och daterade -84 resp. -87.
Geometriska motiv.
38 x 35 cm, tpl'a 7/100
38 x 35, tpl'a 8/100
50 x 60 cm, tpl'a 21/90.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR