Tresitssoffa med svart skinnklädsel. Lösa plymåer. Ben av mörkbetsat trä. Längd 215, djup 75, höjd 75, sitthöjd 38 cm.
Slitage. Skador och lagningar på tyg under dynor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10