Konst Grafik
1199073
Salvador Dalí
(1904-1989)
Salvador dalÍ, färglitografi, signerad och numrerad 80/125.

SALVADOR DALÍ, färglitografi, signerad och numrerad 80/125.

"Smuggler's Meeting", ur "Carmen", 1970. Bildstorlek 54 x 43 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L116

Michler/Löpsinger 1319.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme
4 600
437
485
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
7 dec 13:59
4 600 SEK
6 dec 21:55
4 400 SEK
4 dec 8:53
4 200 SEK
2 dec 17:55
4 000 SEK
2 dec 13:50
3 500 SEK