Greta Hällfors-Sipilä, akvarell, signerad och daterad Kellokoski 19.11. -50 (19.2. -53, -54, -55)
Snöig vinter, bildstorlek 39.5 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR