Konst Modern svensk konst
1199782
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk, tusch och akvarell, signerad och daterad 1975.

MADELEINE PYK, Tusch och akvarell, signerad och daterad 1975.

"Slottsconcert". I. 24 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
2 200
211
235
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
10 dec 18:21
2 200 SEK
10 dec 17:41
2 000 SEK
10 dec 16:26
1 800 SEK
8 dec 20:46
1 500 SEK
4 dec 10:58
1 000 SEK