THÉOPHILE STEINLEN, litografisk affisch, "Journée Serbe", I. Lapina Imp. Paris, Frankrike, 1916.
"25 Juin 1916 Journée Serbe". Edition "La Guerre". 118 x 77 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Veck. Reva/lagning i överkant.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10