CAROUSCHKA STREIJFFERT, blandteknik och collage på kartong, signerad och daterad 98.
Utförd 1998. 107 x 173 x 7 cm inkl ram.
Ej examinerad ur ram. Förefaller att vara i gott skick. Veck m.m enligt konstnärens intention. Sex skruvar saknas i ramen. Repor och slitage på plexi.