Konst Contemporary
1201424
Hans Wigert
(1932-2015)
Hans wigert, olja på duk, á tergo signerad hans wigert och daterad grundsunda 2001.

HANS WIGERT, olja på duk, á tergo signerad Hans Wigert och daterad Grundsunda 2001

"Korp". 81 x 100 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T34

Vida museum, Borgholm, "Separatutställning Hans Wigert", 4 aug - 30 sept 2007.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 000
759
843
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
6 dec 8:17
8 000 SEK
30 nov 17:10
6 600 SEK
29 nov 23:26
6 000 SEK
29 nov 17:32
4 000 SEK