Lackerat och förkromat stål. Ställbar skärm av aluminium. Arm med teleskopfunktion. Märkt Triplex Pendel Made in Sweden. Längd 145-310 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Bucklor. Färgbortfall. Fläckar. Stickproppskontakt saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10