Bockhylla fanerad med teak. Svartlackerade gavlar. Utdragbar skrivskiva, fyra lådor och skåp med hyllplan. Bredd 114, djup 44, höjd 168 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.