ENSTENSRING 18K vitguld m 1 briljant 0,80 ct, G VVS2, GIA certifikat 2016

Total vikt 7,1 g. Storlek ca 16/50.

Slitage. Repor. Ringskena.

Utropspris
22 000 SEK