Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203077
Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & gustav kraitz, skulptur signerad och numrerad 46/200 glaserat stengods.

ULLA & GUSTAV KRAITZ, skulptur signerad och numrerad 46/200 glaserat stengods

Torso, höjd inkl sockel av sten, 23 cm

Obetydligt ytslitage. Glasyrmistor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK