Dekor av sfinxer. Rund fot av porfyr. Höjd 31 cm.
Smärre slitage. Smärre nagg på sten. Ljusmanschetter saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10