ABRAHAM WUCHTERS, efter. Osignerad. Uppfordrad duk 66,5 x 55,5 cm.
Porträtt föreställande drottning Kristina (1626-1689). Osignerad. Uppfordrad duk 66,5 x 55,5 cm.
Uppfordrad duk. Ytsmuts. Strödda färgbortfall mot hörnen. Strödda retuscher. Krackelyr. Smärre skrapmärken. Liten skada i nedre högra hörnet