EMIL EKMAN, olja på duk, signerad och daterad 1927.
Fiskebåt. Ca 77 x 82 cm.
Ytsmuts. Färgbortfall. Gulnad fernissa.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR