Liten kaffekanna, gräddsnäcka och sockerskål. Höjd 9,5 - 16 cm.
Sammanlagd vikt 390 g
Lagningar. Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10