FOLKE ARSTÖM, servisdelar, 16 delar, rostfritt stål, "Thebe", Gense.
2 karott med lock längd 28 cm
1 karott med lock längd 26 cm
2 karotter med handtag (1 saknar handtag) längd 21-37 cm
3 ovala fat 33, 37, 42 cm
1 runt fat 30
2 karotter 26 cm
1 gräddkanna höjd 11 cm
1 kaffekanna 16 cm
1 gräddkanna 8 cm
1 sockerskål 6 cm
1 slev 24 cm
Bruksslitage. Repor. Ett handtag saknas.