GLASSERVIS, 63 delar, "Odelberg" samt "Odelberg Junior", Kosta.
Odelberg Junior:
20 sherryglas 9 cm
19 likörglas 10 cm
12 snapsglas 11 cm
1 grogglas 13 cm
2 vinglas 13,5 cm
1 vinsglas 12 cm
2 seltersglas 9 cm
Odelberg:
5 vinglas 11,5 cm
1 likörglas 9,5 cm
Smärre slitage. 1 snapsglas med fotnagg. 1 seltersglas med fotnagg. 1 vinglas Odelberg med fotnagg.