JOHANNES ANDERSEN, soffbord Trensumserien, 1960-tal
Teak, rektangulärt, sarg med hyllplan och två lådor, längd 156, bredd 64, höjd 50 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10