VETENSKAPLIGT INSTRUMENT, Paris, Frankrike, 1900-talets första hälft.
"Micromanipulateur de Fonbrune Réf. 8187 No889 Ch. Beaudouin Constr Paris" och "Percepteur de Ronbrune No 899 Ch. Beaudouin Constr. Paris". Höjd 22 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.