Byrå fanerad med mahogny, 3 lådor, beslag av mässing, skiva med glas, 105 x 43, höjd 67,5 cm.
Fanerskador, lagningar, smärre nagg på glas, slitage, fläckar. Nyckelskyltar saknas
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10