PHILIPPE STARCK, stolar, ett par "Eros" för Kartell sent 1900-tal.

Formgjuten sits och rygg av transparent plast. Centrumfot av metall. Signerade på foten. Total höjd 80 cm vardera.

En stol med smärre spricka intill montering med fot. I övrigt med slitage och repor.

Utropspris
3 000 SEK