Bok. Stoppad rygg. Stoppad sits. Louis XVI bergerens sitthöjd 10, höjd 96 cm. Directoire bergerens sitthöjd 37, höjd 37 cm.
Omarbetade, kompletterade. Maskstungna, skador, lagningar.