OKÄND KONSTNÄR 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, olja på uppfodrad duk, otydligt signerad R. Dalziel, daterad 1834.
Stilleben.
79 x 90 cm.
Repor/skador med färgförlust. Krackelyr. Smärre fläckar. Smutsig baksida.