BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, signerad och numrerad, daterad 91, Kosta Boda Atelier.
Båt, klar med dekor i blått och rött mm, signerad Kosta Boda B Vallien Atelier -91
801015/500. Längd 29,5 cm. På stativ.
Smärre slitage. Smärre färgbortfall på stativ.