BECK & JUNG, multipel, 3 st, signerade, numrerade 3/10, 4/10, 6/10, och daterade 1974 och 1976.
"Mini Maza"
Storlek ca 21 x 21 cm.
Ej examinerad ur ram. fläckar på yttersta glasskiva. Minor scratches.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK