BECK & JUNG, multipel, 2 st, plexiglas, signerade, numrerade 2/6 och 16/30 daterade 1972-1975 och 1973.
"B-pos" 27,5 x 26,5 cm (komposition i grönt och blått)
"MC3" 40 x 40 cm (komposition i gult)
Fläckar och repor på det yttersta glaset. Ej examinerad ur ram.