BECK & JUNG, serigrafi, signerad daterad och numrerad 1973 2/20
"Caroli", 70 x 70 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK