LOCKASKAR, 2 st tenn, GAB Tenn, Stockholm, 1933-36.
Cylindrisk form. En med lockknopp i form av groda, en med ros. Locken med slipade speglar invändigt. En med sammetsklädsel. En med monogram. Stämplade. Diameter 15 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.