JAUME PLENSA, pigment print med relief, signerad och numrerad 123/299.
Figurkomposition.
Bladets yta 89 x 62 cm.
Obetydliga hanteringsveck. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK