FÅTÖLJ, "Day Wool" och fotpall, "Day Classic", tillverkare Hakola 2000-tal.
Klädd med Kvadrat Hallingdal tyg. Bär tillverkarens etikett. Bredd 70 cm. Sitthöjs 40 cm. Total höjd 90 cm.
Fotpall; bredd 60 cm, höjd 35 cm, djup 44 cm.
Smärre bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.