RING 18K vitguld m 1 cabochon-slipad safir ca 15 x 12 mm, Malmö 1938

Total vikt 7,5 g. Storlek 17,25/54.

Slitage. Repor. Nagg. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
5 000 SEK