SKÅP, Jugend, tidigt 1900-tal.

Skåp fanerat med mahogny. Överdel med två dörrar med fasettslipat glas. Underdel med två dörrar och två lådor. Bredd 103, djup 50, höjd 190 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken, fläckar, smärre torrsprickor.

Utropspris
2 500 SEK