JOHAN FREDRIK MARTIN, efter etsningar, 3 st.
"Dannemora jerngrufva i Upland", 55 x 36 cm. "Vue de Carlscrona, presentant ...", 19 x 24,5 cm. "Vue de la ville de Westerwik", 18 x 23,5 cm
Ej examinerad ur ram. Fläckar. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10